Īstenots projekts "Apdrukas darbnīcas attīstība Babītes pagastā"

Īstenots projekts "Apdrukas darbnīcas attīstība Babītes pagastā"

Projekta īstenotājs: Mārtiņš Dancis

Projekta nosaukums: Apdrukas darbnīcas attīstība Babītes pagastā

Projekta numurs: 19-04-AL04-A019.2103-000002

Publiskais finansējums: 4067.00 EUR (kopējā summa: 5810.00 EUR)

Īstenošanas vieta: Kaupu Mārtiņi, Babītes pagasts

Projekta mērķis: Pilnveidot apdrukas darbnīcu, iegādājoties papildus aprīkojumu, lai varētu paplašināt piedāvātās produkcijas klāstu un atvieglotu darba procesus, tādējādi turpināt veiksmīgi būt pašnodarbinātajam savā dzīvesvietā Babītes pagastā, nodarboties ar savu sirdslietu, radīt preces citiem par prieku, izveidot atpazīstamu zīmolu, kas nāk no Babītes novada.

Apdrukas darbnīcas pamatdarbība ir apģērbu apdruka sietspiedes tehnikā, krūzīšu apdruka sublimācijas tehnikā un koka paliktnīši un magnētiņi ar attēlu pārnesi. Savās apdrukās tiek izmantoti dēla zīmējumi. Pēc pircēju pieprasījuma pamazām veidojam apdrukas arī bērnu apģērbiem.

Projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 6. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.