Olaines koprades telpa “Dzīvoklis” noturējis tiešsaistes semināru “Neļauj bailēm pārņemt tavu dzīvi”

Olaines koprades telpa “Dzīvoklis” noturējis tiešsaistes semināru “Neļauj bailēm pārņemt tavu dzīvi”

Šodien tiešsaistes seminārā “Neļauj bailēm pārņemt tavu dzīvi” kopīgi lūkojām, kas ir bailes un kādas bailes mīt katrā no mums individuāli. Semināru vadīja Olaines novada iedzīvotāja Ludmila Dunska un dalījās pieredzē par to, kā tikt vaļā no bailēm, stāstot no savas personīgās pieredzes. Kā vienu no veiksmīgām metodēm, lai ātri atbrīvotos no bailēm, viņa minēja plaukstu saspiešanu dūrēs - sasprindzinot ķermeni, dūres pacelt gaisā, dziļi ieelpot un izelpā izlaist visu saspringumu caur dūrēm, palaižot plaukstas vaļā. Šis īpaši labi palīdzot pirms publiskām uzstāšanām un lielākiem satraukumiem.

Lielākā atziņa no tiešsaistes semināra, ko mēs guvām, ir baiļu definēšana un pieņemšana. No bailēm nav jābēg, bet ar tām var arī aprunāties, lai saprastu, kādēļ tās mūs pārņem.

Sekojiet līdzi turpmākajām Olaines koprades telpas “Dzīvoklis” aktivitātēm, lai uzzinātu par vēl citiem tiešsaistes semināriem. Arī turpmāk organizēsim tiešsaistes seminārus, lai atbalstītu vietējos iedzīvotājus. Strādājot un pavadot ikdienas ritmu attālināti, ir būtiski turpināt attīstīties, tādēļ rūpēsimies, lai mūsu kopīgā attīstība neapstājas, un meklēsim veidus, kā atbalstīt vienam otru arī virtuāli. Ceram, ka pavisam drīz varēsim tikties klātienē!

 

Paldies mūsu partneriem no biedrības “Zied zeme”, koprades telpas “CoLabora Lielvārde” kā arī lektorei Ludmilai Dunskai par sadarbību semināra tapšanā!

 

Pasākums tika organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.