Seminārs „Kā nauda pelna naudu. Mīti un realitāte ”

Seminārs „Kā nauda pelna naudu. Mīti un realitāte ”

Kā var pelnīt nestrādājot?

Kā pārdzīvot krīzi saglābājot dzīves kvalitāti?

Kādi ir investīciju instrumenti, to priekšrocības un riski?

Kā investējot reālizēt lielus mērķus – bērnu izglītība, automašina, dzīvoklis, māja un t.m.l.?

Atbildes atradīsi seminārā „Kā nauda pelna naudu. Mīti un realitāte ” , kuru vadīs finanšu koučs Ludmila Dunska. “Viss, ko es daru un ar ko es dalos, ir iegūts ne tikai ar teorētiskām zināšanām, bet arī ar personisko pieredzi,” saka lektore. Daudzus gadus atpakaļ sapratu, ja gribi būt brīvs no krīzēm un apstākļiem, atliec naudu un veido “drošības spilvenu”. Bet ja gribi dzīvē ko vairāk, naudai jāpelna nauda.  Vārds „investīcijas” bija maz saprotams un biedēja.  Vēlēšanās izveidot pasīvus ienākumus ņēma virsroku. Vairākus gadus pētīju šo jomu. Izrādījās, zinot, kā strādā dažādi investīciju instrumenti, var atrast sev piemērotu pat ar nelieliem ienākumiem.

Pēc semināra jūs varēsiet nodrošināt sev lielāku pensiju, bērnu nākotni, saglabāt un palielināt uzkrājumus , varēsiet droši plānot un reālizēt lielus mērķus, dzīvot bez bailēm no kārtējas krīzes.  Pašlaik arvien vairāk runā par uzkrājumiem nu investīcijām. Krīze lika aizdomāties par to. Jums būs viegli izvērtēt jebkuru piedāvājumu un pieņemt lēmumu.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.