Projekta „Kaimiņu kopienu kopspēks” kopienu pasākumu atskats

Projekta „Kaimiņu kopienu kopspēks” kopienu pasākumu atskats

Pavasarī biedrības "Pierīgas Partnerība" un "Partnerība Daugavkrasts" aicināja Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu iedzīvotāju kopienas pieteikties atbalstam savu kopienu aktivitāšu organizēšanai. Savukārt šodien mēs aicinām ieskatīties un uzzināt, kādus pasākumus mūsu novadu aktīvās kopienas ir rīkojušas, kādas ir viņu pārdomas, viedokļi un secinājumi par paveikto!
Priecājamies par biedrībām: Darām Daugmalei; Medemciema attīstībai, Jaunsila apkaimes biedrību un Mežinieku kopienu!
Uz tikšanos jau drīz nākamajos mūsu novadu kopienu pasākumos!
Projekta „Kaimiņu kopienu kopspēks” īstenošanas laikā būs iespēja iepazīt Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu iedzīvotāju kopienas un piedalīties pašu kopienu organizētajos pasākumos!
Vairāk par projektu „Kaimiņu kopienu kopspēks”: https://ej.uz/SIF_kopienu
Projektu „Kaimiņu kopienu kopspēks”, Nr.2023.LV/NVOF/MAC/041/58 īsteno biedrības Pierīgas Partnerība un Partnerība Daugavkrasts. Finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrija piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Latvijas lauku attīstības programmas 2014-2020 gadam "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana" projekta Nr. 16-00-A019.400-000013.

logo_line

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.