Pieredzes apmaiņas seminārs Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2019

Pieredzes apmaiņas seminārs Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2019

Ikšķiles un Olaines novads aicina darbā ar jaunatni iesaistītās personas no visas Latvijas 13. un 14.maijā uz pieredzes apmaiņas semināru - Sadarbība jaunatnes darbā kā izaicinājums vai ikdiena?!

Ikšķiles un Olaines novads viennozīmīgi saka- ikdiena! Vēlamies dalīties pieredzē par sadarbību starp pašvaldībām, iestādēm, nevalstiskajām organizācijām, parlamentiem, jauniešiem un speciālistiem.

1. dienā neformālās izglītības treneres Ievas Garjānes vadībā mācīsimies, dalīsimies labās prakses piemēros un iedvesmosimies jauniem darbiem. 2. dienā dosimies izbraukumā pa Ikšķiles un Olaines novadu, lai ieraudzītu un uzzinātu vairāk par reāliem sadarbības piemēriem.

Semināra 1. diena un nakšņošana viesu namā Turbas, Ikšķiles novadā. 2. dienas rīta puse Ikšķiles novadā, semināra noslēgums Olaines novadā. Pilna programme te!

Dalība ir bez maksas.

Tiks nodrošināta ēdināšana, naktsmītnes un transports (1. dienā Ikšķile- viesu nams “Turbas”, 2. dienā viesu nams “Turbas”- Ikšķile- Olaine).

Pieteikšanās līdz 8.maijam.

Pieteikuma anketa ej.uz/pieredze2019!

Vietu skaits ierobežots!

Pieredzes apmaiņu organizē Ikšķiles un Olaines novada pašvaldības.

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019 īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programma 2019. gadam finansējuma ietvaros.

Papildus informācija:

Einārs Ervīns Deribo

einars.deribo@ikskile.lv

29854280

Agnese Kalniņa

agnese.kalnina@olaine.lv

27099031

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.