PIE-REDZ-ES stāstu vakars

PIE-REDZ-ES stāstu vakars

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” un koprades telpa „CoLabora Lielvārde” piedāvā otro PIE-REDZ-ES stāstu tikšanos kopienas interesentiem ZOOM.us platformā 17. novembrī plkst. 18:00. Pasākuma laikā uzzināsim par divām biedrībām, to darbību un mērķiem!
Savos pieredzes stāstos dalīsies:
•Biedrība “Citāds Es” no Olaines, kura darbojas Olaines novadā dzīvojošo ģimeņu labā, kurās ir bērni un jaunieši ar invaliditāti.
•“Lielvārdes novada uzņēmēju biedrība”, kura pārstāv Lielvārdes novada uzņēmēju intereses un veicina uzņēmēju savstarpējo sadarbību.
ZOOM links ir pieejams ŠEIT.
____________________________________________
Koprades telpas piedāvā atvērtu un atbalstošu vidi, kur sanākt kopā radošiem prātiem, jauniem entuziastiem, pieredzējušiem profesionāļiem, zināšanu alkstošiem interesentiem un ikvienam, kam nepieciešama telpa profesionālo darbu veiksmīgākai nodrošināšanai.
Koprades telpa „Dzīvoklis” atrodas Zemgales ielā 31, 3. stāvā, Olainē.
Koprades telpa „CoLabora Lielvārde” atrodas Ausekļa ielā 1, Lielvārdē.
Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.