Olaines novada Līduma karjerā top veikparks

Olaines novada Līduma karjerā top veikparks

Uzņēmums SIA “OWAKE” Olaines novada Līduma karjerā uzsācis veikparka būvniecību, kas tiks oficiāli atklāts 2019. gada pavasarī.

Šī gada novembrī jau ir uzsākts pirmais veikparka būvniecības etaps un plānots, ka atlikušie uzstādīšanas darbi tiks pabeigti līdz nākamā gada aprīlim. Pateicoties vairākām konstrukcijām, kuras plānots uzstādīt ūdenī, veikparks būs piemērots gan iesācējiem, gan arī šī ekstrēmā sporta veida entuziastiem.

Kā stāsta idejas autori, aktīvās atpūtas parkā tiks rīkotas sacensības, kā arī organizēti nelieli brīvdabas koncerti, tādā veidā dažādojot aktivitāšu klāstu, ko varēs apmeklēt vietējie iedzīvotāji. “Centīsimies izveidot jauniešiem atbilstošu vidi, kurā tie varēs nodarboties ne tikai ar ekstrēmajiem ūdens sporta veidiem, bet arī iesaistīties cita veida aktivitātēs”, stāsta viens no projekta pārstāvjiem Aleksandrs Geržatovičs.

Veikparka atrašanās vieta, Līduma karjers, šobrīd tiek aktīvi labiekārtota: 2013. gadā izbūvēts riteņbraucēju celiņš no Olaines pilsētas, kā arī uzstādītas rotaļu konstrukcijas bērniem, savukārt šogad ap karjeru tika uzstādītas vairākas laipas un izveidota pludmales zona.

Projekts “Olaines veikparka izveide” tiek īstenots ar mērķi izveidot aktīvās atpūtas parku. Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības “Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2014.–2020. gadam izsludinātajā projektu konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.