Olaines koprades telpas "Dzīvoklis" ZOOM tikšanās

Olaines koprades telpas "Dzīvoklis" ZOOM tikšanās

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina ikvienu ieinteresentu uz ZOOM tikšanos 24. novembrī plkst. 9.30.
Tikšanās laikā kopīgi izrunāsim komanas veidošanās etapus, kā arī izskatīsim jautajumus, tādus kā: Kā arī apskatīsim tādas lietas, kā: Kādi cilvēki ir vajadzīgi komandā? Kādi ir iemesli komandas izjukšanai? Kā atrast kompromisu strīda situācijās? Papildus tikšanās laikā kopīgi izrunāsim aktuālākos jautājumus, nospraudīsim katrs sev aktuālos mērķus, lai kopīgi attīstītu idejas un sniegtu atbalstu to īstenošanā.
Pieteikšanās pasākumam: ŠEIT
ZOOM links: ŠEIT
Biedrība "Pierīgas Partnerība" koprades telpa "Dzīvoklis" organizē uz doto brīdi pasākumus tiešsaitē, uz kuru var pieslēgties jebkurš ieinteresētais.
Telpa ir atvērta ikvienam interesentam no Olaines novada – jauniešiem, topošiem un esošiem uzņēmējiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem u.c. Koprades telpa "Dzīvoklis" atrodas Olainē, Zemgales iela 31-3.stāvā.
Papildus jautājumu gadījumā sazinies ar kopienas veidotāju Valēriju, zvanot uz 26454119 vai rakstot uz valerija@pierigaspartneriba.lv
Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros. 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.