Olaines koprades telpas "Dzīvoklis" tikšanās: atskats uz 2020.gadu

Olaines koprades telpas "Dzīvoklis" tikšanās: atskats uz 2020.gadu

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina ikvienu ieinteresentu uz ZOOM tikšanos 19.janvārī plkst. 9.30 Zoom vietnē.

Šajā kopīgajā tikšanās reizē sapratīsim kā atskatīties uz 2020.gadu. Kas šajā gadā ir devis savu gandarījumu, kas tieši otrādāk- sagādāja grūtības. Ne mazāk svarīgi ir ne tikai atskatīties uz pagājušo gadu, bet gan arī kalt plānus topošajam gadam.

 Pasākumu vadīs koprades telpas "Dzīvoklis" rezidente Ilze Ušacka Priekule.

Ilze ir izaugsmes trenere, pārdošanas koučs. Miers, nosvērtība un īstais jautājums īstajā brīdī ir raksturojums, ko Ilze dzird parsevi visbiežāk.Viņa audzina 4 bērnus un turpina augt pati. Izglītības pamata bāzi viņa ieguva RTU mehānikas fakultātē, kas veicināja un nostiprināja viņas analītisko domāšanas veidu. Tālāk sekoja darbs pārdošanā, kas sagādāja patiesu prieku . Savu pārdevējas karjeru viņa sāka rotaļlietu veikalā un noslēdza to ar pārdošanas daļas vadītājas amatu poligrāfijas nozarē „Hromets poligrāfija”. Pirms 5 gadiem Ilze iestājās Rīgas Koučinga skolā un apguva profesionāla kouča prasmes. Šobrīd viņa atbalsta pārdošanas menedžeru komandas un veicina personisku izaugsmi privātpersonām. Pārdošanā Ilzes princips vienmēr ir bijis „Cilvēks pārdod cilvēkam”. Un tas paredz ņemt vērā arī klienta vēlmes, iespējas un vajadzības. Tas noder tad, ja uzņēmumam ir vērtīgi veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem.

Reģistrējies ŠEIT

ZOOM links: ŠEIT

Jautājumu gadijumā zvani- 26454119 vai raksti un e-pastu: valerija@pierigaspartneriba.lv

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

#DzivoklisOlaine #coworking #CoLabora

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.