Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” ver vaļā durvis!

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” ver vaļā durvis!

Ar prieku informējam, ka veram vaļā durvis koprades telpai „Dzīvoklis” - Olainē, Zemgales ielā 31., 3.stāvā. Piedāvājam iespēju strādāt klātienē no koprades telpas „Dzīvoklis”, kur ļausim gan nodoties netraucēti darbiem, savā ierastajā stilā un ritmā, gan arī būt daļai no rezidentu kopienas, daloties savā pieredzē un redzējumā. Šobrīd būsim vaļā no pirmdienas līdz trešdienai no plkst. 9.00 - 17.00.

Ņemot vērā drošības apstākļus un telpas papildus iekārtošanu, lūgums veikt iepriekšēju pieteikšanos caur www.facebook.com/pierigaspartneriba

Kopienas rezidentiem tiek dota iespēja kopīgi strādāt pie savām individuālajām idejām, sniedzot viens otram atgriezenisko saiti, papildus ieteikumus. Šobrīd aktīvi strādājam pie biznesa kanvu aizpildīšanas, kas ļauj paskatīties uz savu ideju padziļinātāk.

Vairāk par nākošo pasākumu, ko plānojam organizēt 21.jūlijā, var uzzināt šeit.

 

Papildus informācijai rakstīt vai zvanīt: kristiana@pierigaspartneriba.lv, 26454119.

„Dzīvoklis” piedāvā atvērtu un atbalstošu vidi, kur sanākt kopā radošiem prātiem, jauniem entuziastiem, pieredzējušiem profesionāļiem, zināšanu alkstošiem interesentiem un ikvienam, kam nepieciešama telpa profesionālo darbu veiksmīgākai nodrošināšanai.

Koprades telpas „Dzīvoklis” rezidenta ieguvumi:

  • Iespēja izmantot telpu ar inventāru savām darba vajadzībām
  • Bezmaksas internets
  • Netraucēta darba vide
  • Priekšroka dalībai organizētajos pasākumos
  • Iespēja organizēt savus pasākumus
  • Iespēja izteikt vēlmes un vajadzības pasākumiem
  • Papildus atbalsts sava biznesa izstrādē
  • Papildus kontakti, sadarbības
  • Kopienas aktivitātes, branči, ideju apmaiņas, jaunu prasmju apgūšana

 

 

 

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.