Oktobrī Olainē norisināsies 2 bezmaksas meistarklases – „Laika plānošana” un „Komandas veidošana”

Oktobrī Olainē norisināsies 2 bezmaksas meistarklases – „Laika plānošana” un „Komandas veidošana”

Oktobris tiks iekustināts ar jaunām zināšanām un papildus knifiem divās meistarklasēs Olainē. Nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un ikvienam interesentam, kas vēlas labāk pārvaldīt savu laiku, 22. oktobrī būs iespēja apmeklēt meistarklasi par „Laika plānošanu”, ko vadīs sertificēta koučs Jeva Karabeško, savukārt 29. oktobrī „Piedzīvojuma Gars” komanda vadīs meistarklasi par „Komandas veidošanu”.

Vai esi apmaldījies ikdienas darbos un jūties kā vāvere ritenī, jo laiks tevi kontrolē, nevis otrādi? Vai dažkārt pazūdi ikdienas rutīnā un nepietiek laika sev? Tad tev ļoti noderēs meistarklase par „Laika plānošanu” 22. oktobrī no plkst. 18.00-21.00 Zemgales ielā 31 – 3. stāvā (Olaines NVO apvienības telpās). Meistarklasē varēsi papildināt zināšanas teorētiski, kā arī praktiski noskaidrot, kā labāk pārvaldīt savu laiku, kā saplānot darāmos darbus, kā nepazust ikdienas rutīnā, kā vienlaicīgi izpildīt vairākus darbus un izvirzīt prioritātes. Meistarklasi vadīs plašu popularitāti un atzinību ieguvusī Jeva Karabeško, kas ir sertificēta koučs, uzņēmēja, pasniedzēja augstskolā RISEBA. Par savu darbu saka: „Mana interese ir jautājums kā vienkāršāk izmantot esošos resursus, saglabāt motivāciju un gūt rezultātus, kuri sniedz gan labumu, gan gandarījumu”.

Savukārt, ja aktuāla ir komandas veidošana un darbs komandā, apmeklē meistarklasi par „Komandas veidošanu” 29. oktobrī no plkst. 16.30-20.00 Olaines Jauniešu centrā „Popkorns” (Veselības ielā 7). Meistarklasē iedziļināsimies jautājumos par komandā notiekošajiem procesiem, kopīgiem mērķiem, kādai jābūt veiksmīgai komunikācijai un kāda nozīme ir savstarpējai uzticībai. Meistarklasi vadīs organizācija „Piedzīvojuma Gars”, kas pasniedz dažādākās nodarbības, komandu aktivitātes dabā, kā arī ekskursijas, laivu braucienus un pat ceļojumus ārpus Latvijas. Paši saka, ka viņu mērķis ir: „Pastāvīga attīstība, radot iespējas un piedzīvojumus sev un citiem. AIM – Aizraut. Izaicināt. Mācīt(ies)”.

 

Dalība meistarklasēs ir bez maksas.

Pieteikšanās meistarklasēm ir līdz 17. oktobrim, aizpildot anketu:

http://ej.uz/meistarklasesNVO

  1. oktobra seminārs „Laika plānošana”:

https://www.facebook.com/events/2427308044200874/

  1. oktobra seminārs „Komandas veidošana”

https://www.facebook.com/events/398730431073025/

 

Projektu „NVO atbalsta stiprināšana Babītes, Mārupes un Olaines novados” atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem.

Biedrības „Pierīgas partnerība” iecere ir attīstīt koprades telpas Olainē, kā ietvaros tiek īstenoti dažādi pasākumi un meistarklases plānotās koprades telpas „Dzīvoklis” popularizēšanai.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.