Olaines koprades telpa "Dzīvoklis" tikšanās: mans finansiāli veiksmīgais 2021.gads

Olaines koprades telpa "Dzīvoklis" tikšanās: mans finansiāli veiksmīgais 2021.gads

Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina ikvienu ieinteresentu uz ZOOM tikšanos 5.janvārī plkst. 9.30 Zoom vietnē.

Šajā kopīgajā tikšanās reizē uzzināsim kā ir jākārto savas finanses, lai topošais 2021.gads būtu finansiāli veiksmīgs! Atziņa, ka mēs katrs spējam kontrolēt sava finanses nes lielu gandarījumu, taču rodas jautājums, kā to darīt un kā to darīt pareizi.

Pasākumu vadīs Ludmila Dunska. Ludmila ir karjeras koučs un teta-koučs – kas palīdz atrast sevi profesijā, virzīties karjerā, izprast savas attiecības ar naudu un efektīgi pārvaldīt savas finanses - attīstot naudas domāšanu un apgūstot zināšanas finanšu jautājumos. Programmu autore „Ceļš uz finansiālu labklājību un brīvību”, „Kā noticēt sev un kļūt par savas dzīves veidotāju”, „Dzīves aicinājums un pašrealizācija profesijā”. Vācu kompānijas investore un partnere. Privātuzņēmēja.

Reģistrējies ŠEIT

ZOOM links: ŠEIT

Jautājumu gadijumā zvani- 26454119 vai raksti un e-pastu: valerija@pierigaspartneriba.lv

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

#DzivoklisOlaine #coworking #CoLabora

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.