NVO pieredzes stāsti

NVO pieredzes stāsti

Nevalstiskas organizācijas veicina pilsoniskas un aktīvas sabiedrības attīstību, kas nenoliedzami ir būtiski, lai sasniegtu kopīgus mērķus, uzlabotu vidi sev apkārt un līdzdarbotos lēmumu pieņemšanā. Lai veicinātu izpratni par NVO darbību, iepazītos un iedvesmotos, 29. septembrī tikāmies pieredzes stāstu vakarā, kur par NVO veidošanu, vadīšanu un ikdienas darbību dalījās trīs aktīvu organizāciju pārstāvji: Guntis Ruskis no “Mārupes BMX kluba”, Anda Bērziņa un Maija Bebre no jaunizveidotās iedzīvotāju biedrības “Jaunmārupes attīstībai” un Elīna Puncule no “Biznesa Vēstniecības”. 

"Mārupes BMX klubs" ir pieredzes bagāta organizācija, kas pavisam nesen aizvadīja 10. dzimšanas dienas tradicionālās sacensības. Lai pilnveidotu sniegtos pakalpojumus un veicinātu izglītības attīstību, organizācija ir dibinājusi arī savu sociālo uzņēmumu. Savukārt iedzīvotāju biedrība "Jaunolaines attīstībai" dibināta vien pērn, lai veidotu un stiprinātu kopienu, aptvertu un risinātu tās vajadzības. Organizācija ir īstenojusi vairākus pasākumus, kopienas iniciatīvas, darbojusies pie biedru piesaistes un organizācijas atpazīstamības veicināšanas. "Biznesa Vēstniecība" jeb vieta, kur atrast domubiedrus, realizēt idejas, strādāt, mācīties, iepazīties, dibināt sadarbības un kvalitatīvi pavadīt laiku ir dibināta pēc uzņēmējas Silvas Jeromanovas-Mauras  individuālās iniciatīvas un nu jau aktīvi darbojas divus gadus. Trīs organizācijas - ļoti dažādas, daudzpusīgas -, un katrai no tām ir savs stāsts, ko veidojusi pieredze, darbojoties nevalstiskajā sektorā.

Lai skatītos pieredzes stāstu video ierakstu, klikšķini uz attēla

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

#NVOfonds2020

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.