Norisinājās vebinārs "Sociālo tīklu mārketings"

Norisinājās vebinārs "Sociālo tīklu mārketings"

Vakardien norisinājās vebinārs “Sociālo tīklu mārketings” esošajiem un topošajiem uzņēmējiem ar mērķi sniegt ieskatu, kas ir sociālo tīklu mārketings, kā to reāli pielietot dzīvē, kā arī atbildēt uz dalībnieku uzdotajiem jautājumiem.

Vebināru vadīja uzņēmuma “Digitālā mārketinga aģentūra” valdes loceklis Ēriks Šaicāns.

Vebināra vadītājs ne tikai teorētiski, bet gan arī praktiski parādīja kā organizēt, reklamēt un pasniegt savus sociālos tīklus, lai sasniegtu plašāku auditoriju.

Tāpēc pie sava produkta popularizēšanas tādos sociālajos tīklos, kā- instagram, facebook, youtube u.t.t. ir svarīgi saprast vizuālo konceptu, lai pasniegtais produkts vai pakalpojums būtu vizuāli patīkami uztverams potenciālajiem klientiem. Pāris no vieglāk apgūstāmajām bezmaksas programmām vizuālo materiālu izveidei ir Canva, Adobe Spark, Pablo by Buffer, Desygner, Snappa. Šīm aplikācijām ir pieejama arī “pro versija” ar papildus opcijām ar minimālu mēneša maksu, bet no tām var atteikties jebkurā laikā.

Ēriks Šaicāns skaidroja, ka ļoti būtiski ir apzināt savu mērķauditoriju. Cik plaša tā ir, vai tie ir vienas pilsētas, reģiona vai vairākas valsts iedzīvotāji.

Vebināra vadītājs deva ieskatu par to, kā iegūt pirmos 100 sekotājus un kāpēc tie vispār ir nepieciešami. Lai iegūtu savus pirmos 100 sekotājus piemēram facebook.com vietnē, jāsāk ar:

  • Sakārtota Facebook.com lapa, kurā ir aizpildīta visa nepieciešama informācija (telefona numurs, darba laiks, mazais apraksts par pakalpojumu, adrese u.t.t.)
  • Likt ārā postus, galvenokārt ar interesantu kontekstu, regularitāti un izmantojot boosting
  • Iesaistīt savus sekotājus aktivitātēs (konkursi, balsošana, reaģēšana ar emoji, anketas, izvēle starp produktiem)
  • Pārdodam savas preces un pakalpojumus!

Paturiet atmiņā, ka ikviens jauns sekotājs ir Tavs potenciālais klients!

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.