Norisinājās vebinārs "Atskats uz 2020.gadu"

Norisinājās vebinārs "Atskats uz 2020.gadu"

Pagājušais 2020.gads mums visiem bija īpašs un pārmaiņām bagāts. Ir svarīgi ne tikai kalt plānus nākotnei, bet atskatīties uz to, kas paveikts. Par to, kā atskatīties uz pagājušo gadu un pateikt sev “paldies” par paveikto, stāstīja koprades telpas “Dzīvoklis” rezidente- Ilze Ušacka Priekule.

Vebinārs ir pieejams biedrības “Pierīgas partnerība” youtube kontā: ŠEIT

Rodas jautājums, vai mēs vispār atskatamies uz to, kas paveikts. Vai mēs veidojam tikai plānus nākotnei, neatskatoties uz to vai vispār esam paveikuši, ko gada sākumā sev katrs apsolijām. Tādēļ šajā tikšanās reizē atskatījāmies kā pagāja iepriekšējais gads, to veiksmes un neveiksmes pacēlums. Teorētiski izpētijām un uzzinājām par Roberta Gilsa “Loģiskā līmeņa piramīdu.” Pielietojot iegūtās teorētiskās zināšanas, praktiski darbojāmies, atskatoties uz pagājušā gadā paveikto. Izrunājot darbības, kuras veicām 2020.gadā, devām viens otram atgriezenisko saiti, pastāstot par to, kādas prasmeskatrs ieguvis veicot šīs darbības. 

2020.gadā mēs ieguvām spēju uzdrīkstēties, darot to, ko varbūt citos dzīves apstākļos nebūtu darījuši. Kāds atsāka atkal sportot, kāds šūt, kāds veltīt vairāk laiku ģimenei,  kāds veidot jaunu biznesu. Lielos mērķus veido mazie, tādēļ priecāsimies ne tikai par to lielo lietu, ko paveicām, bet gan arī par mazajām lietām. 

Ja vēlies iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” kopienā, raksti uz valerija@pierigaspartneriba.lv.

 

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.