Norisinājās otrās kopienu veidotāju apmācības

Norisinājās otrās kopienu veidotāju apmācības

19.maijā norisinājās vebinārs “Kopienu komunikācija” projekta „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” ietvaros.

Tiešsaistes vebināram savu dalību pieteica 43 dalībnieki no PPP biedības “Zied zeme”, biedrības “Pierīgas partnerība”, biedrības “Darīsim paši!”, biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība” darbības teritoriju dzīvojošie kopienu veidotāji, kas līdz šim jau ir iesaistījušies projekta “Kopa/ Kopienu pārdomāta attīstība” aktivitātēs, gan arī tie, kas tikai plāno kļūt sabiedriski aktīvi un vēlas veidot gudras un aktīvas kopienas.

Vebināru vadīja Jānis Dzimtais, kurš 10 gadus ir darbojies komunikācijas nozarē un brīvprātīgi strādājot kopienu sadarbības tīklā "Sēlijas salas", ir ieguvis darba pieredzi kopienu komunikācijas veidošanā. J. Dzimtais vebinārā galvenokārt dalījās ar kopienu pieredzes stāstiem, analizējot to komunikāciju stilu, formu, izmēru un labos un ne tik labos prakšu piemērus. Apmācību laikā lektors iedrošināja būt aktīviem un nebaidīties komunicēt par kopienu aktualitātēm, tāpat arī lektors izskaidroja, cik svarīgi ir būt atpazīstamiem un ievērojamiem plašākā sabiedrībā.

Kopienu pieredzes ir ļoti dažādas, tomēr, lai kopiena veidotos, ir nepieciešama izpratne par kopienas komunikāciju, tās ieguvumiem un problēmām. Apmācību mērķis ir apmācīt kopienu līderus,  lai Latvijā veidotos jaunas, spēcīgas un  pašpietiekamas kopienas.

Aicinām arī turpmāk piedalīties Projekta „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība”  īstenotajās aktivitātēs!

Aktīvi plānojam nākošās kopienu veidotāju apmācības  un pasākumus, par ko ziņojam sociālajos tīklos, tādēļ turpiniet sekot līdzi biedrības “Pierīgas partnerība” aktualitātēm un ierakstiem mājaslapā www.pierigaspartneriba.lv, kā arī www.facebook.com/pierigaspartneriba.

Projektu ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īsteno četri partneri – biedrība “Pierīgas partnerība” (vadošais partneris), biedrība “Darīsim paši!”, biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība”, biedrība “PPP biedrība “Zied zeme”.

Projekts „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība”, Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.