Norisinājās koprades telpas "Dzīvoklis" tikšanās par sociālo uzņēmējdarbību

Norisinājās koprades telpas "Dzīvoklis" tikšanās par sociālo uzņēmējdarbību

Biedrības “Pierīgas partnerība” Olaines koprades telpa “Dzīvoklis” šodien noturēja ZOOM tikšanos ar koprades telpas interesentiem. Tikšanos iesākām ar aktuālāko informāciju, kopējām ideju apmaiņām. Ar kopienas interesentiem un rezidentiem kopīgi skatijāmies video lekcijas par sociālo uzņēmējdarbību, ko piedāvā LEADER sadarbības projekts. 

Šodien turpinājām vērst jūsu uzmanību tieši uz video lekcijām par biznesa kanvas jeb biznesa modeļa audekļa veidošanu. Biznesa kanva apraksta un vizualizē uzņēmuma darbības pamatelementus, un to, kā tie savā starpā ir saistīti. 

Atbildējām uz tādiem jautājumiem, kā: kas ir mans klients? Kādi papildus ienākuma veidi būs no jūsu uzņēmējdarbības? Kā es varu dažādot savus ienākumus? Kuri ir mani “enkura” izdevumi?

Zelta likums uzņēmējdarbībā ir “lieli ieņēmumi un mazi izdevumi.” Ļoti svarīgi ir prast samazināt savus izdevumus un palielināt ienākumus. 

Gatavojoties nākamajai mūsu tikšanās reizei par sociālo uzņēmējdarbību, aicinam padomāt par diviem būtiskiem jautājumiem. Atbildēs ir jācenšas ietver visu, piemēram, idenficējot savu topošo klientu ir jāsaprot tā: sociālo stāvoklis, atrašanās vieta, vecuma kategorija..

Aktīvi plānojam nākamās tikšanās reizes, par ko ziņojam sociālajos tīklos, tādēļ turpiniet sekot līdzi biedrības “Pierīgas partnerība” aktualitātēm un ierakstiem www.pierigaspartneriba.lv, kā arī www.facebook.com/pierigaspartneriba un instagram.com/dzivoklisolaine.

Ja vēlies iesaistīties koprades telpas “Dzīvoklis” kopienā, raksti uz valerija@pierigaspartneriba.lv.

Pasākums tiek organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

#coworking #DzivoklisOlaine #Colabora

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.