Mājražotāji un amatnieki pilnveido zināšanas par Facebook

Mājražotāji un amatnieki pilnveido zināšanas par Facebook

28. jūnijā Babītes Kultūrizglītības centra mazajā zālē dalībnieki no Babītes, Olaines un Mārupes novadiem piedalījās seminārā par digitālā mārketinga iespējām. Dalībnieku motivācija ierasties uz semināru bija dažāda — sākot no vēlmes uzzināt kaut ko jaunu par sociālajiem tīkliem līdz pat interesei reklamēt novadus un arī veidot pašiem savus uzņēmumus.

Dalībnieki bija dažādu jomu pārstāvji, bet tas netraucēja viņiem ar interesi klausīties un iesaistīties Digitālās Meistarības dibinātāja Jāņa Jakoba stāstījumā par “Facebook iespējām uzņēmējdarbībā”, kur katram bija iespēja uzdot sev aktuālos jautājumus. Semināra laikā bija iespēja saprast to, kā skatīties uz Facebook reklāmu, kā veidot kvalitatīvus Facebook ierakstus un kādi ir iespējamie ierakstu formāti, to priekšrocības un mīnusi. Jānis Jakobs palīdzēja saprast, kā izvēlēties atbilstošo auditoriju savam produktam/pakalpojumam, izprast, kas tad īsti ir Facebook algoritms un kā tas darbojas.

Pasākumu turpināja Ilva Kavicka no “Kalnup” ar savu praktisko pieredzi, kā viņa darbojas Facebook un kādus Facebook ierakstus viņa veido savai produkcijai.  Semināru noslēdza Brigita Medne ar praktisko darbu, kur katram dalībniekam ar jauniegūtajām zināšanām bija jāizveido savs “Facebook ieraksts” par pasākumu, kuru tālāk komentējām, ar kuru dalījāmies un spiedām “patīk”.

Kā atzīst pasākuma apmeklētāja Roberta Grīga: "Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Ieskats man jau bija, bet šis seminārs lieliski papildināja, precizēja manā rīcībā esošos datus par digitālo mārketingu, lai, turpmāk darbojoties, varētu efektīvāk izmantot FB."

Vienmēr ir patiess prieks satikt mūsu aktīvos semināru apmeklētājus un iepazīties ar jauniem dalībniekiem. Saprotam, ka organizējam to, kas patīk, un aicinām iesaistīties arī turpmāk - gan daloties idejās par nepieciešamo, gan iesaistoties organizēšanā, gan vienkārši piedaloties. Paldies Jums par dalību un tiekamies citos pasākumos!

Sakām lielu paldies Babītes Kultūrizglītības centram par viesmīlīgajām telpām un Babītes novada pašvaldībai par atbalstu!

Foto: Babītes novada pašvaldība.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.