Aicinām piedalīties labdarības akcija "Kļūstiet par Ziemassvētku Rūķiem!"

Aicinām piedalīties labdarības akcija "Kļūstiet par Ziemassvētku Rūķiem!"

Biedrība “Pierīgas partnerība” aicina piedalīties biedru organizācijas "Citāds Es" rīkotajā labdarības akcijā "Kļūstiet par Ziemassvētku Rūķiem!", šogad izvirzot tēmu - slepenajam Ziemassvētku Rūķim pa pēdām. Biedrība "Citāds Es" rūpējas par īpašo bērnu integrāciju un savstarpējo ģimeņu draudzību. Īstenojot LEADER projektu Zeiferta ielā 2, Olainē radījuši  uzticamu, drošu un pieņemamu emocionālo vidi ģimenēm.

Šogad citādo bērnu un jauniešu saraksts ir garš un katra mazā un lielā sirsniņa gaida pārsteigumu, kas nav vecāku sarūpēts, jo tieši gaidīšanas prieks un vēl slepens, rada vislielāko pārsteigumu un prieku. Tādēļ arī mēs, biedrība "Pierīgas partnerība" aicinām ikvienu atvert sirdi LABAJIEM darbiem un sarūpēt dāvaniņas citādiem bērniem un jauniešiem. Citādo bērnu/jauniešu saraksts: https://ej.uz/ixpt 

Sarūpētās dāvaniņas gaidīsim/nogādāsim “Citāds Es” no 21.11.2022. - 04.12.2022 iepriekš saskaņojot tikšanās brīdi.

Izvēlies sev ērtāko veidu dāvaniņas nodošanai:

  1. Biedrība "Citāds Es" - zvanot vai rakstot uz +371 26184292 (Ieva), rakstot uz citadses@inbox.lv, rakstot Facebook.com messenger un/vai whatsapp.
  2. Biedrība "Pierīgas partnerība" - iepriekš sazinoties un nodot adresēs: Olainē koprades telpa “Dzīvoklis” , Zemgales ielā 31 – 3.stāvā vai Biedrības “Pierīgas partnerības” telpā Mazcenu alejā 33/3. Zvanot vai rakstot uz +371 28644888 (Maija), rakstot uz info@pierigaspartneriba.lv.

Biedrība "Citādes Es" vēlas, lai radot prieku citiem arī pašiem slepenajiem Rūķiem ir prieks! Tikai slepenajiem Rūķiem un viņu ģimenēm būs vienreizēja iespējabūt daļai no Citāds Es Ziemassvētkiem, ne tikai rūpējot dāvaniņas, bet arī baudot Ziemassvētku pasākumu.

11.decembrī slepenos Ziemassvētku  Rūķus kopā ar ģimenēm gaidīs skaistā pasākumā!
Kur? Zinās tikai slepenie Ziemassvētku Rūķi

Dāvināsim pārsteigumus citādiem bērniem un jauniešiem, iepriecināsim šajā Ziemassvētku laikā!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.