Konkurss "Par prasmīgām ģimenēm" ir noslēdzies!

Konkurss "Par prasmīgām ģimenēm" ir noslēdzies!

Projekta “Par prasmīgām ģimenēm” ietvaros aizvadīti trīs lieliski un piepildīti ģimeņu pasākumi, izzinot gan vēsturi, gan iespējas, Mārupes un Olaines novadā. Ģimenes apguva 19. gs., 20. gs. un 21. gs. prasmes, kuras var tikt pielietotas mūsdienās, tādēļ projekta ietvaros tika izsludināts konkurss ar vērtīgām balvām no Mārupes un Olaines novadu vietējiem uzņēmējiem. Konkurss tika rīktos, lai iedvesmotu sabiedrību un arī citas ģimenes, kuras pasākumos nav piedalījušās, kopā pavadīt kvalitatīvi laiku.

23. septembrī trīs ģimenēm izlozes kārtībā tiks piešķirtas balvas – 50 EUR dāvanu karte kempingā "Dūšeļi", 50 EUR dāvanu karte Ūdens parkā "OWAKE", 50 EUR dāvanu karte Jāšanas sporta klubā "Sport De Lux".

Paldies konkursa dalībniekiem par dalīšanos iedvesmā. Ir patīkami redzēt, ka ģimenes kopā pavada laiku un radoši darbojas.

Dalībnieku iesūtītos materiālus esam apkopojuši galerijā.

Projekts „Par prasmīgām ģimenēm” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līguma Nr. 2021.LV/ĢDP/136/17.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.