Kā ietaupīt škirojot? Kā pasargāt sevi un kaimiņu?

Kā ietaupīt škirojot? Kā pasargāt sevi un kaimiņu?

 

Turēsim rūpi kopā, lai apkārt būtu sakārtota un droša vide. Tā domā biedrības “Saulesloka nama 10” līderi. Kopā var labāk un kopā var vairāk!

Aicinām arī Tevi pievienoties pasākumam, kur uzzināsi, kā izmainot dažus ikdienas paradumus, tu varēsi ietaupīt un palīdzēsi plašākā apkārtnē saglabāt sakoptu vidi.

16.oktobrī plkst. 11.00 norisināsies pasākums, kurā iedzīvotāji apgūs jaunas prasmes apkārtējās vides uzlabošanā. Plkst. 11:00 Mazcenu alejā 10, Jaunmārupē pie Dzīvokļu īpašnieku “Saulesloka nams 10” mājas notiks pasākums par atkritumu šķirošanu, kas palīdz ietaupīt ilgtermiņā. Teorētiskā daļa ar prezentāciju un stāstu par to, kāpēc ir vērts šķirot. Tālāk sekos praktiskas meistarklases par to, kā un ko pareizi šķirot.

Plkst. 12:30 pasākums turpināsies par tēmu drošība. Šeit uzzināsi gan par normatīvajiem aktiem un likuma prasībām ugusndrošības jautajumos, kā arī redzēsi demonstrācijas piemērus no dzīves iespējamām situācijām. Autostāvvietā, kāpņutelpā vai savā dzīvoklī ir svarīgi zināt, kā rīkoties, lai nekad nepiedzīvotu ārkārtas situācijas. 

Saudzēsim sevi un apkārtējos. Rūpēsimies par savu un apkārtējo drošību kopīgi. 

Pasākums tiek organizēts ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus saistībā ar covid-19.

 

Aktivitāte tiek īstenota projekta „KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” Nr. 19-00-A019.332-000003 tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.