FOTO: Mārupes un Olaines novados pirmo gadu notika “Mājas kafejnīcu dienas”

FOTO: Mārupes un Olaines novados pirmo gadu notika “Mājas kafejnīcu dienas”

20. augustā Mārupes un Olaines novados pirmo gadu tika sniegta unikāla iespēja vasarā baudīt vienu garšīgu piedzīvojumu - “Mājas kafejnīcu dienu”, kur saimniecību pagalmi, dārzi un sētas pārtapa par improvizētām kafejnīcām, lai viesiem piedāvātu nobaudīt vietējo ēdienu un gūt lielisku garšas pieredzi. Kopumā Olaines un Mārupes novadā sagaidīja 12 mājas kafejnīcas, kuras apmeklēja ap 760 viesu.
Olaines novadu "Mājas kafejnīcu dienās" pārstāvēja 5 mājas kafejnīcas – “Migla”, “Divi Ozoli”, “Vaniļas idille”, “Baznīckalna lavandas” un “Kūdrinieku pusdienas”, taču Mārupes novadu pārstāvēja 7 mājas kafejnīcas - "Samuraju parks", "Saules smarža", "Dižniedras", "Bishop’s Grill", "SAULVEŽU dārzā pie kapteiņa", "Dīķa veltes"  un "Mētras.
Mums prieks par ikvienu mājas kafejnīcu, kura uzdrošinājās piedalīties un atvēra savu sētu, lai uzņemtu ciemiņus. Paldies ikvienam viesim, kurš atbalstīja mājas kafejnīcas, dodoties nogaršot paštaisītos gardumus un atspirdzinošos brūvējumus! Uz tikšanos 2023. gadā!
Vai viesojies kādā no "Mājas kafejnīcām 2022"? Aizpildi aptauju, novērtē un laimē balvas - SUP dēļus, Recycle fiksīti vai dāvanu karti atpūtai viesu namā. Aptauja: https://ej.uz/MKD_izloze
Mājas kafejnīcu dienas Latvijā notiek ar LIAA Tūrisma departaments un Lauku Ceļotājs / Baltic Country Holidays atbalstu .
Olaines un Mārupes novados tās organizē biedrības “Pierīgas Partnerība” un "Jaunolaines attīstībai", kā arī Mārupes novada pašvaldība sadarbībā ar Olaines novada pašvaldību.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.