FOTO: Kopābūšanas prieks, piedzīvojumi un vasaras saule - notikušas 2 bērnu nometnes!

FOTO: Kopābūšanas prieks, piedzīvojumi un vasaras saule - notikušas 2 bērnu nometnes!

Biedrība “Pierīgas Partnerība” šovasar organizēja divas bērnu dienas piedzīvojumu nometnes "Vasaras virpulis!". Nometņu galvenais mērķis bija bērnu atpūtas un nodarbošanās organizēšana vasaras brīvdienās, attīstot un pilnveidojot bērnu iztēli, radošo domāšanu un interesi par dažādām aktivitātēm telpās un ārpus tām. Daudzpusīgi attīstīt bērnu personību. Veicināt bērna vispusīgu sociālo, fizisko, psiholoģisko un intelektuālo attīstību. Kopā nometnē piedalījās 55 bērni.

Šovasar pirmo reizi ļāvāmies neaizmirstamam piedzīvojumam - bērnu vasaras nometnes! Apzinoties cik liela problēma ir  lietderīga laika pavadīšana vasaras brīvdienās sagatavojām brīnišķīgu programmu bērnu piedzīvojumiem. Bērni, nedēļas laikā,  kļuva zinošāki, atraisītāki, draudzīgāki, kā arī uzlaboja savu fizisko sagatavotību, uzlaboja savas zināšanas un apzināja savu piederību savam novadam. Bērni uzlaboja komunikācijas prasmes, pilnveidoja prasmes strādāt komandā, viens otru atbalstīt un palīdzēt. Ieguva jaunus draugus, jaunas zināšanas un prasmes radošajās darbnīcās. Nometnes koncepts bija radīt sajūtu bērnam, ka viņš novēro un visu apgūst un iemācās pats! Lielākais gandarījums prieks bērnu acīs un vēlme darboties ik dienu,“ savās sajūtās dalās nometnes vadītāja Jolanta Brigmane.

Nometne notika Babītes vidusskolas telpās un tuvākajā apkārtnē. Nometnes norisinājās no  10.07.2023. – 14.07.2023. un 17.07.2023. -21.07.2023.

Katras nometnes laikā tika nodrošināta piesātināta un plaša aktivitāšu programma:

  1. Izzinošā DIENA (iepazīšanās, nometnes uzdevumu izzināšana, komandas karoga veidošana, sporta aktivitātes un piedzīvojumu spēles u.c.);
  2. Sportiskā DIENA (fotoorientēšanās ar uzdevumiem, T-kreklu apgleznošana, atjautīgās stafetes u.c.);
  3. Piedzīvojumu DIENA (pārgājiens ar uzdevumiem par dabā esošajiem objektiem, dabas materiālu vākšana,  sapņu koka veidošana u.c.);
  4. Radošā DIENA (slaimu meistarklase, deju konkurss, ekskursija u.c. );
  5. MŪSU diena (lielie burbuļi,  pārsteigumi, noslēguma ballīte u.c.).

Patiess prieks, ka visas plānotās aktivitātes izdevās īstenot!

Paldies visiem vecākiem, kas saviem bērniem izvēlējās nometni “Vasaras Virpulis”!

Paldies sakām arī Mārupes novada pašvaldībai par nometnes līdzfinansēšanu pirmajā nometnē, no 10.07.-14.07., kurā 30 bērni varēja piedalīties par samazinātu maksu.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.