Aicinām novadu mājražotājus un amatniekus iesaistīties

Aicinām novadu mājražotājus un amatniekus iesaistīties

2017. gads biedrībai “Pierīgas partnerība” iesācies ļoti aktīvi, tostarp arī plānojot šī gada aktivitātes mājražotājiem un amatniekiem.

Esam izveidojuši facebook grupu “Pierīgas partnerības mājražotāji un amatnieki”, kurā aicinām pieteikties ikvienu mājražotāju/amatnieku no Olaines, Babītes vai Mārupes novada, kas vēlas dalīties savā pieredzē, komunicēt ar citiem par sev aktuālajām tēmām, sekot līdzi jaunumiem un pasākumiem saistībā ar uzņēmējdarbību ne tikai “Pierīgas partnerības” teritorijā, bet arī citur. Šī ir īstā vieta, kur visiem tikties!

Lai apzinātu, ka arī Olaines novadā ir mājražotāji un amatnieki, šogad tiek plānotas iepazīšanās pēcpusdienas ar Olaines novada mājražotājiem un amatniekiem, kurās viņi varēs popularizēt sevi novadniekiem un citiem interesentiem. Arī Mārupes un Babītes novadu mājražotājiem/amatniekiem ir iespēja sevi popularizēt šādās iepazīšanās pēcpusdienās savos novados, tādēļ ikvienu, kas vēlas par sevi pastāstīt citiem, aicinām sazināties ar mums.

Šogad esam ieplānojuši mājražotājiem/amatniekiem apmācību ciklu. Pašlaik kā galvenās tēmas apmācībām esam izvēlējušies:

· Vizuālais noformējums — martā

· Fotografēšana — aprīlī

· Komunikācija — maijā

Lai mēs spētu kvalitatīvi izveidot pirmo apmācību programmu par vizuālo noformējumu, mēs aicinām būt aktīviem un darīt mums zināmu Jūsu viedokli par šo tēmu, aizpildot anketu: http://www.ej.uz/majrazotaji!

Ikvienu Olaines, Mārupes vai Babītes novadu amatnieku/mājražotāju, kas vēlas piedalīties kādā no mūsu plānotajiem šī gada pasākumiem vai vienkārši vēlas darīt par sevi zināmu, lūdzam sazināties ar Aiju Ozolu (aija.ozola@pierigaspartneriba.lv, 26454119 vai 26394445).

Atgādinām, ka biedrības “Pierīgas partnerība” telpās (Mazcenu aleja 33/3, Jaunmārupe) ir iespēja iepazīties ar mūsu teritorijas mājražotāju un amatnieku darinājumiem “Darināts un ražots mūsmājās” stendā. Stendā var piedalīties jebkurš Olaines, Mārupes vai Babītes novada mājražotājs/amatnieks ar savu produktu.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.