Aicina Olaines un Mārupes novada organizācijas piedalīties konkursā „Atdzīvini sienu”

Aicina Olaines un Mārupes novada organizācijas piedalīties konkursā „Atdzīvini sienu”

Biedrība “Pierīgas partnerība” kopā ar LEADER projektu īstenotāju, tiešo vertikālo virsmu UV apdrukas kompāniju www.uzsienas.lv svētku un patriotu mēnesī vēlas atbalstīt vietējās organizācijas, tādēļ sniedz iespēju ikvienai Olaines un Mārupes novada organizācijai piedalīties konkursā “Atdzīvini sienu” ar iespēju laimēt interjera akcentu jeb attēlu uz sienas vai jebkuras citas vertikālas virsmas.

Sienas attēli ir lielisks akcents un dizaina elements, lai telpa iegūtu pavisam jaunu izskatu un noskaņu. Nav nozīmes vai tās ir plašas ofisa telpas vai neliela kafejnīca pagrabstāvā, vai tas ir skolas gaitenis, jauniešu centrs, bērnudārza guļamistaba vai muzeja zāle – jebkur iederēsies pilnkrāsu sienas apdruka.

KAS JĀDARA?

Esiet radoši, ļaujiet vaļu fantāzijai, lidojumam un līdz 20. novembrim iesūti savu sienas stāstu jeb idejas aprakstu (vēlams līdz 2000 rakstu zīmēm), apdrukājamās sienas foto un attēlu, ko vēlies drukāt uz sienas, e-pasts: info@pierigaspartneriba.lv, sūtījuma tematā norādot: "Sienas apdrukas konkursam". Stāsts (idejas apraksts), sienas attēls, drukas attēls jāpievieno e-pasta pielikumā.

NOTEIKUMI

  1. Par konkursa dalībnieku var kļūt ikviena Mārupes un Olaines novadu organizācija (izglītības iestādes, jauniešu centri, biedrības, uzņēmumi, ēdināšanas iestādes u.c.).
  2. Apdrukājamai sienai jābūt - reģipsis, betons, koks, stikls vai ķieģeļi. Pamata noteikums ir ka sienai ir jābūt salīdzinoši līdzenai, bez lieliem izliekumiem vai iedobēm. Apdrukāt var jebkuras krāsas sienu, atšķirība ir tikai tā, ka drukājot uz krāsainas sienas – apakšā tiek drukāts baltas krāsas slānis.
  3. Izmēri – droši ļaujam vaļu fantāzijai un iespējām - 1, 2, 3 vai 4 m2 nav problēma! Taču, jāņem vērā, ka attēlam jābūt 30 cm no griestiem un grīdas, un 10 cm no apkārtējām sienām, kā arī jābūt 90 cm telpai uz grīdas gar sienu un griestiem, lai printerim būtu vieta pārvietoties. Ieskaties ŠEIT. 
  4. Drukas attēls jeb izejas materiāls der jebkurš labas kvalitātes attēla fails JPG, PNG TIF vai PDF. Par tehniskajām detaļām variet nesatraukties – šīs nianses atrisināsiet kopā! Jūs ierobežo tikai fantāzija – var izdrukāt jebko – reklāmas teksti, logo, slavenu gleznu reprodukcijas, aizraujoši dabas skati vai unikāls orģināldarbs u.c.
  5. Iesūtītos darbus izvērtēs žūrija. Tikai viena organizācija, kura atbildīs visiem konkursa noteikumiem un ar labāko ideju iegūs sienas apdruku kā balvu.
  6. Rezultātus paziņosim 25.novembrī biedrības “Pierīgas partnerība” Facebook kontā un uzvarētājiem personīgi!
  7. Sienas apdruka jāveic decembra mēnesī. Vertikālo virsmu UV apdrukas kompānija uzsienas.lv sazināsies ar uzverētāju, lai vienotos par detaļām.

Konkursa uzvarētāja siena tiks prezentēta kā LEADER projekta īstenotāja www.uzsienas.lv projekta "Tiešā vertikālo virsmu UV apdruka www.uzsienas.lv" (nr: 22-04-AL04-A019.2103-000003) atklāšanas pasākums.

Kā izskatās vertikālā UV apdruka: https://ieej.lv/piemeriUzsienas

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.