17. jūnijā notika biedrības kopsapulce

17. jūnijā notika biedrības kopsapulce

Saulgriežu noskaņās 17. jūnijā notika biedrības kopsapulce. Ne tikai atskatījāmies uz paveikto, apstiprinājām 2021.gada pārskatu, ievēlējām Padomi, bet arī iepazinām īstenoto LEADER projektu alus darītavu “Migla”!

Kopsapulcē tika apskatīti pagājušā gada un šī gada notikumi un sasniegumi. Biedrība ir aktīvi darbojusies attīstības virzienā un īstenojusi vērtīgus projektus. Kopsapulces laikā tika apstiprināts 2021.gada pārskats. Tika veikti grozījumi statūtos. Kopsapulcē biedri apstiprināja jauno biedrības padomi. Tās sastāvā būs Mārupes novada pašvaldība pārstāv - Zane Zvajniece, nodibinājums “Babītes radošā darbnīca” pārstāv - Ilze Bērziņa, Olaines novada pašvaldība pārstāv - Elīna Grūba, biedrība “Citāds ES” pārstāv - Ieva Čukure, biedrība ”Mārupes BMX klubs” pārstāv - Guntis Ruskis, SIA “OWAKE” pārstāv - Aleksandrs Geržatovičs, aizvieto Aleksandrs Čmiļs, SIA"AV Apsaimniekotājs" pārstāv Irina Millere. Apsveicam jauno Padomi un novēlam turpmāku aktīvu darbu teritorijas attīstībai!

Kopsapulces noslēgumā biedrus iepazīstināja ar īstenoto LEADER projektu - Mazā alus darītava "Migla" Olaines novada “Uzvaras līdumā”, kur saimnieki nodrošināja alus darītavas apskati un iepazīstināja ar alus gatavošanas procesu, kā arī piedāvāja nobaudīt dažādas alus darītavā radītās alus šķirnes. Dienas noslēgumā biedriem tika sniegta iespēja pievienoties saulgriežu uguns rituālā, kas ļāva nedaudz padomāt par tradīciju nozīmi, izjust piederību dabai, kā arī gūt spēkus un enerģiju visai vasarai un gadam.

Paldies biedriem un visiem, kas veido šo vietu - vietu, kur augt idejām

Ja arī Tu vēlies iesaistīties Mārupes un Olaines novadu teritorijas attīstībā un kļūt par biedrības “Pierīgas Partnerība” biedru, sazinies ar mums un tiekamies!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.