Seminārs - diskusija par koprades telpu attīstību iespējām un uzņēmējspēju lauku teritorijās

Seminārs - diskusija par koprades telpu attīstību iespējām un uzņēmējspēju lauku teritorijās

Biedrība “Pierīgas partnerība” sadarbībā ar biedrību “Zied zeme” 15.maijā pl.13.00 Jaunmārupes sabiedriskajā ēkā (adrese: Mazcenu aleja 33/3, 3.stāvs, Jaunmārupe) visus interesentus aicina uz semināru - diskusiju par koprades telpu attīstību iespējām un uzņēmējspēju lauku teritorijās.

Semināra – diskusijas laikā runāsim par paveikto koprades telpu attīstībā Olaines un Mārupes novados, par koprades telpu attīstības vīziju Pierīgas reģionā. Uzzināsim, kāda ir esošas koprades telpas pieredze. Semināra – diskusijas otrajā daļā darba grupās apspriedīsim iespējas koprades telpu attīstībai lauku teritorijās, kā arī konkrēti veicamos soļus un aktivitātes, lai izveidotu šādas kopā strādāšanas vietas.

Pieteikšanās semināram, rakstot e-pastu info@pierigaspartneriba.lv vai ej.uz/Radi_un_Sadarbojies

Semināra - diskusijas darba kārtība

 

Seminārs – diskusija tiek organizēts projekta “Radi un sadarbojies” (17-00-A019.331-000012), kas tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”, ietvaros.

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.