Mājražotāji mācās un izveido savus internetveikalus platformā Etsy

Mājražotāji mācās un izveido savus internetveikalus platformā Etsy

Kā pozicionēt un pārdot savu produkciju virtuālajā vidē? Ar kādiem tehniskiem jautājumiem jārēķinās? Kā veidot produktu pievilcīgu un veicināt tā pārdošanas apjomus? Mēneša garumā vietējie ražotāji no Olaines, Mārupes un Babītes novadiem apguva un arī paši izveidoja internetveikalus savai produkcijai platformā Etsy.

Varam lepoties ar ieinteresētajiem vietējiem ražotājiem, kuri cītīgi apmeklēja visas trīs nodarbības un savu lielisko produkciju mācījās reprezentēt internetā. Varam lepoties arī ar pirmajiem veiksmīgajiem pirkumiem! Dalībnieki par patīkamu novērtē atbalstošo vidi, grupas motivāciju, iespēju uzzināt dažādas nianses no praktizējošiem ražotājiem, saprotamo informācijas pasniegšanas veidu. Tika izteiktas arī vēlmes turpmākajiem semināriem un apmācībām — to starpā vēlmes apgūt iepakojuma veidošanu un fotografēšanu, reklāmas veidošanu sociālajos tīklos, grāmatvedības, lietvedības un finanšu jautājumus. Iespēju robežās biedrība atbalstīs mājražotājus arī turpmākajai izaugsmei, taču aicina katru no mums paspert soli un atbalstīt vietējo, izvēloties dāvanu vai kādu preci sev.

Iepazīsties ar vietējiem ražotājiem, kas piedalījās seminārā!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.