Koprades telpu soļu skaitīšanas izaicinājums - " CoLabora Lielvārde" pret "Dzīvoklis"

Koprades telpu soļu skaitīšanas izaicinājums - " CoLabora Lielvārde" pret "Dzīvoklis"

Lai justos mundrāk un motivētu viens otru izkustēties arī pavasarī, Olaines koprades telpas „Dzīvoklis” un „CoLabora Lielvārdē” rezidentiem tiek mests izaicinājums, lai piedalītos soļu skaitīšanas izaicinājumā.

Laika posmā no 4. līdz 14.maijam aicinām rezidentus savās ikdienas gaitās doties ar kājām pastaigājoties vai skrienot.

Regulāras pastaigas un kustība samazina tik daudz problēmas un kā liecina Pasaules veselības organizācijas pētījumi, ir svarīgi dienā nostaigāt vismaz 10 000 soļu, lai cilvēks būtu vesels un nostiprinātu savu imunitāti! Iešana ir viena no veselīgākajām aktivitātēm, kā arī piemērota ikvienam - ej, kur gribi, cik gribi un kādā tempā vēlies. Lai kopā izbaudītu kustību prieku katru dienu un tas kļūtu par patīkamu ieradumu starp koprades telpu rezidentiem, bez kura nevar iztikt, tiek mests izaicinājums.

Rezidenti tiek aicināti līdz 14.maijam iesūtīt ekrānšāviņu no telefona, viedierīces kopienas veidotājām ar nostaigātajiem soļiem  uz e-pastu: maija@pierigaspartneriba.lv vai whatsapp – 28665571! Soļus skaitīt palīdzēs jebkura no populārajām skriešanas lietotnēm vai ierīcēm, kuras lieto ikdienā.

Rezidentu, kurš nedēļas laikā būs nostaigājis visvairāk soļu, gaida pārsteiguma balva!

Padoms: Ikreiz, kad dodies pastaigā, satikt draugus, uz vai no darba vai iepirkties, ieslēdz savā lietotnē vai ierīcē "Walking" aktivitāti. Pēc aktivitātes neaizmirsti to izslēgt.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.