Koprades telpas “Dzīvoklis” tikšanās: pašprezentācija

Koprades telpas “Dzīvoklis” tikšanās: pašprezentācija

Biedrība “Pierīgas partnerība” Olaines koprades telpa „Dzīvoklis” aicina ikvienu ieinteresentu uz ZOOM tikšanos 16.februārī, plkst. 16.00.

Vai arī Tev ir radušies jautājumi, kā sevi efektīvi pasniegt, lai atstātu labu iespaidu par sevi? Tad aicinam pievienoties koprades telpas “Dzīvoklis” tikšanās reizei! Šajā tikšanās reizē kopīgi izrunāsim kā sevi pasniegt publikā. Kā ir jāuzvedas pašprezentācijas laikā, un kas ir tas, ar ko Tu atškiros no citiem.

Papildus tikšanās laikā kopīgi izrunāsim aktuālākos jautājumus, nospraudīsim katrs sev aktuālos mērķus, lai kopīgi attīstītu idejas un sniegtu atbalstu to īstenošanā.

Pieteikšanās pasākumam: ŠEIT

ZOOM links: ŠEIT 

Biedrība “Pierīgas Partnerība” koprades telpa “Dzīvoklis” organizē uz doto brīdi pasākumus tiešsaitē, uz kuru var pieslēgties jebkurš ieinteresētais.

Papildus jautājumu gadījumā sazinies ar kopienas veidotāju Valēriju, zvanot uz 26454119 vai rakstot uz valerija@pierigaspartneriba.lv

P.S. Esam mainījuši pierasto mūsu tikšanos laiku plkst.9.30 uz plkst.16.00. Eksperimentēsim, skatīsimies kāds laiks ir ērtāks kopienas rezidentiem un interesentiem!

Pasākumi tiek organizēti projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

#CoLabora #DzivoklsOlaine #coworking

 

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.