Ieskats Mārupes novada Tūrisma un kultūrvides konsultatīvās padomes sēdē

Ieskats Mārupes novada Tūrisma un kultūrvides konsultatīvās padomes sēdē

Biedrība “Pierīgas Partnerība” 2022. gada 07. februārī plkst. 17.00 – 19.00 piedalījās Mārupes novada Tūrisma un kultūrvides konsultatīvās padomes sēdē, tā norisinājās attālināti, izmantojot konferenču programmu ZOOM. Sanāksmi atklāja un vadīja padomes priekšsēdētāja Elīna Brigmane.

Tikšanās piedalījās 17 ievēlētie padomes locekļi un 5 pieaicinātie pieaicinātie dalībnieki. Padomes un priekšsēdētāja vēlēšanas bija notikušas attālināti pirms šīs padomes sēdes. 3 padomes locekļi tikšanās nepiedalījās.

Mārupes novada Tūrisma un kultūrvides konsultatīvās padomes sēdes prezentācija pieejama ŠEIT.

Pirmajā tikšanās daļā pašvaldības pārstāve iepazīstināja ar pašvaldības tūrisma un aktīvās atpūtas plānu un galvenajām aktivitātēm 2022. gadam, kas ietver gan jaunu mājražotāju, amatnieku un mākslinieku bukletu izveidi, gan Medema purva takas projekta izstrādi un darbu pie velomaršrutiem un organizētiem velobraucieniem novadā, kā arī turpināt sadarbību ar Pierīgas tūrisma asociāciju www.exitriga.lv

Tiek iepazīstināts arī ar plašo kultūras pasākuma plānu 2022.gadam, piesaistot uzmanību ar interaktīvo spoguli divu novada pagastu vēstures atspoguļošanai un brīvdabas koncertu un kino ciklu. Jaunās ēkas Bebru ielā 10 atklāšana paredzēta šonedēļ, un ēkā paredzētajiem pasākumiem, mērķiem, plāniem un konceptu sīkāk iespējams iepazīties ŠEIT.

Nākamajā sēdes daļā dalībnieki, daloties grupās, pievērsās jaunu ideju paušanā novada tūrisma un kultūrvides attīstībai saistībā ar jaunā Mārupes novada attīstības plāna izstrādi. Interaktīvajā platformā “Padlet” apkopotie diskusiju priekšlikumi.

Sēdes noslēgumā tika ievēlēts padomes priekšsēdētāja vietnieks.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.