Uzsākam īstenot kampaņu "BRĪVprātīgais=spēks"!

Uzsākam īstenot kampaņu "BRĪVprātīgais=spēks"!

"BRĪVprātīgais=spēks" kampaņa ir veltīta Mārupes un Olaines novada brīvprātīgajiem, kuri ir ieguldījuši savu enerģiju un laiku, lai veicinātu kopienas un teritorijas attīstību un labklājību. 

Mēs, biedrība “Pierīgas partnerība”, aicinām atsaukties brīvprātīgos no Mārupes un Olaines novada un dalīties savos stāstos un pieredzē, lai varētu iedvesmot un mudināt citus būt drosmīgiem līdzdarboties. Tas var būt stāsts par darbu ar vietējām nevalstiskajām organizācijām, sociālajām programmām, vides aizsardzību, atbalstu kopienām, kultūras un izglītības aktivitātēm vai citām jomām, kur ir sniegts ieguldījums.

Ilze Bērziņa, biedrības “Pierīgas Partnerība” padomes priekšsēdētāja: “Kāds mūs sauc par kopienu aktīvistiem, kāds vienkārši par sabiedriski aktīviem cilvēkiem, taču vienā vārdā - mēs esam brīvprātīgie, kuri darbojas sabiedrības labā, neatkarīgi no sava vecuma,  nacionalitātes vai politiskajiem uzskatiem. Svarīgi, ka darbs, kuru darām, pozitīvi ietekmē visus apkārtējos. Mēs esam ar dažādām interesēm un talantiem, bet ikviens brīvprātīgais var atrast ko piemērotu tieši  sev – sākot no dalības Latvijas sakopšanas talkās, beidzot ar dažādu pasākumu organizēšanu savā  kopienā. Labais vairo labo!”

Mēs vēlamies sadzirdēt, dalīties un lepoties ar šiem stāstiem, jo zinām, ka mūsu teritorijā ir brīvprātīgie, kuri ir snieguši neizmērojamu ieguldījumu mūsu kopienas un teritorijas attīstībā. Katrs stāsts ir kā vērtīga pērle, kas atspoguļo brīvprātīgo spēku un vēlmi darīt labu citiem. Viņi nav tikai cilvēki, kas sniedz savu laiku un enerģiju, bet arī iedvesmas avots un dzinējspēks daudziem projektu un iniciatīvu veidotājiem. Ar viņu palīdzību mēs esam spējuši realizēt dažādus pasākumus, sociālos projektus, vides aizsardzības un citas iniciatīvas. Stāsts var būt iedvesmas avots citiem, lai arī viņi iestātos šajā neparastajā un nesavtīgajā ceļā, kas saucas brīvprātīgais darbs.

Mēs lepojamies ar cilvēka spēku, degsmi, kas brīvprātīgi tiek ieguldīts mūsu kopienās, teritorijas attīstībā. Tā tiek veidota mūsu nākotne labāka, sirsnīgāka un līdzcietīgāka. Lai brīvprātīgais spēks turpina spīdēt!

Dalies ar savu stāstu un iedvesmo citus, aizpildot anketu ŠEIT līdz 15. septembrim: https://forms.gle/Qvri9neB5Cifh8qR7   

Lai ikviens uzzinātu, cik nozīmīgs un vērtīgs ir brīvprātīgo darbs, stāstus publicēsim biedrības “Pierīgas Partnerības” mājas lapā un sociālajos tīklos!

Aktivitāte notiek projektā "Biedrības "Pierīgas partnerība" kapacitātes stiprināšana efektīvai līdzdalībai", kas tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā programmas “Ilgtspēja un kapacitāte” ietvaros, projekta līgums Nr. AIF/2022/KAPAC2/126. Vairāk par NVO info punktu lasi ŠEIT.

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.