Veselīgs un veiksmīgs ģimenes uzņēmums no priežu čiekuriem!

Veselīgs un veiksmīgs ģimenes uzņēmums no priežu čiekuriem!

Turpinām IEDVESMAS stāstu sēriju par 2014.—2020. gada plānošanas periodā veiksmīgi īstenotajiem projektiem. Šoreiz ar savu pieredzi dalīsies uzņēmums "Mr.Cone" ar projektu “Priežu čiekuru produktu virzība tirgū un uzņēmuma attīstība.”

Uzņēmuma “Mr.Cone” pirmsākumi meklējami 2010.gadā, kad saskārāmies ar bērna biežo slimošanu ziemas periodos. Kā mīloši vecāki meklējām iedarbīgos, veselīgos un netradicionālos veidus, kā stiprināt organismu aktīvajā vīrusu periodā. Par cik Latvijā neviens neražoja priežu čiekuru sīrupu, mēs sākām ģimenes ietvaros lasīt priežu čiekurus un mājās vārīt sīrupu. Tikai pēc tam, kad sapratām, ka šāds sīrups ir ļoti efektīvs, radās ideja par to, kādēļ nesākt veidot mājražošanu, lai piedāvātu ģimenēm veselīgu sīrupu imunitātes stiprināšanai.

Tobrīd mēs saskārāmies ar stereotipu laušanu, jo tāda veida pakalpojumi iepriekš Latvijā netika piedāvāti. Pirmajos divos gados ieguldījām spēku un savu darbu tajā, lai iepazītu cilvēkus ar šo produktu, ar to labajām īpašībām, un ar to, ko priežu čiekuru sīrups dod mūsu organismam.

Priedes jau sen ir iekļautas ārstniecības augu sarakstā. Koks satur daudz bioloģiski aktīvās vielas- ēteriskās eļļas, sveķskābes, tanīnus, C vitamīnu, flavanoīdus,- kuras ātrā un īsā veidā atjauno organismu. Priežu čiekuru sīrups ārstē ne tikai augšējo elpceļu radušās kaites, padarot atveseļošanās procesu ātrāku un vieglāku, bet veic arī organisma aizsardzību.

Mūsu produkcija ir ļoti plaša, piedāvājam- priežu čiekurus sīrupā, priežu ziedputekšņus medū, sukādes, bonbongas, priežu ziedputekšņus un citus labumus, pagatavotus no priežu čiekuriem. Vēlamies uzsvērt, ka šī produkcija ir 100% dabisks produkts, mēs izmantojam ekoloģiski tīrā vidē pašu rokām savāktas izejvielas.

Mēs pateicamies biedrībai “Pierīgas Partnerība” par uzrunāšanu, par atbalstu, kurš tika saņemts projekta rakstīšanas un realizēšanās laikā. Pateicoties LEADER projektā sniegtajam finansējumam, tika izveidots produkta zīmols, iegādātas iekārta etiķešu līmēšanai, katls, augļu žāvētava, galdi, tādā veidā ieviešot Latvijā jaunu pakalpojumu, stiprinot un attīstot 2014.gadā uzsākto mājražošanu Olaines novadā.

Mēs aktīvi piedalāmies mājražotāju tirdziņos un mūsu produkti ir pieejami vairākos veikalos,- Rimi  "Klēts", Stockman u.t.t., kā arī vairākos eko veikalos,- Dabīgi produkti, Būņas, Zaļā zeme u.t.t.

Vairāk informācijas par uzņēmumu “Mr.Cone” meklē mājaslapā un sociālajos tīklos.

Ineses Olštremas projekts “Priežu čiekuru produktu virzība tirgū un uzņēmuma attīstība” guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 2. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests. Projekta nr. 17-04-AL04-A019.2102-000004

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.