Sajūti un uzzini vairāk par unikālo ģimenes uzņēmumu “WUF kids” Mārupes novadā

Sajūti un uzzini vairāk par unikālo ģimenes uzņēmumu “WUF kids” Mārupes novadā

Turpinām IEDVESMAS stāstu sēriju par 2014.—2020. gada plānošanas periodā veiksmīgi īstenotajiem projektiem. Šoreiz ieskatīsiemies kā veicies SIA “Divdesmit četri” ar projektu “Bērnu apģērbu ražotnes attīstība palielinot jaudu un produkcijas klāstu, veicinot konkurētspējīgas uzņēmējdarbības vides radīšanu Mārupes novadā.”

SIA “Divdesmit četri” darbība meklējama tālajā 1999.gadā, kad tie uzsāka savu darbību kā lietotu apģērbu tirdzniecības veikals, taču 2016.gadā uzņēmums pārstrukturējās un uzsāka bērnu apģērbu ražošanu un tirdzniecību. “WUF kids”” ir 2016.gadā tapušais uzņēmums Mārupē, kuri savu darbību uzsāka kā mājražotāji un jau šobrīd esot ļoti pieprasīti ne tikai Latvijas tirgū, bet arī ārpus tās, veidojot jaunas sadarbības ar Vācijas, Čehijas, Lietuvas, Francijas un citu valstu partneriem.

Uzņēmums ir pateicīgs par šāda veida finansējumu, jo uzņēmuma darbības sākumā liela nozīme bija LEADER programmai ar kuras palīdzību tika iegādātas šūšanas, gludināšanas un apstrādes aprīkojums.

Toms Lange stāsta, ka apģērba dizaina izstrāde un ražošana notiek Mārupē. Katra apģērba motīvs ir unikāls un tapis sadarbībā ar Latvijas māksliniekiem, ieguldot savā darbā visu, lai radītu pašu labāko bērniem. Apģērbi ir paredzēti bērniem, sākot no jaundzimušajiem līdz skolas vecumam. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu- legingus, kreklus, kleitas, bikses, bodijus u.c. apģērbus.

Kā teica Toms no WUF kids: “Mēs fokusējamies uz ilgstpējīgu bērnu apģērbu, domājām par kvalitāti un materiāliem, kas ir dabai un cilvēkiem draudzīgi.”

WUF KIDS koncepta veikals atrodas Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 43. Veikalā atrodas ne tikai WUF kids ražotie apģērbi no augstākās kvalitātes organiskās (GOTS) kokvilnas, bet arī dažādas rotaļlietas, spēles, dāvanas u.c.

Vairāk informācijas par WUF kids meklē viņu mājaslapā un sociālajos tīklos!

SIA “Divdesmit četri” projekts guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 2. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests. Projekta numurs:  17-04-AL04-A019.2102-000003

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.