Atskats no pieredzes brauciena “Zied Zemes kopienu stāsti”

Atskats no pieredzes brauciena “Zied Zemes kopienu stāsti”

10.martā projekta “KOPA/kopienu pārdomāta attīstība” ietvaros notika pieredzes apmaiņas un iepazīšanās brauciens “Zied Zemes kopienu stāsti”. 

Brauciena dalībnieki dienas garumā tika iepazīstināti ar PPP biedrības “Zied Zeme” teritorijā esošajām kopienām. Kopienas dalījās pieredzē, stāstos un idejās par to kā gājis projekta “KOPA/kopienu pārdomāta attīstība” ietvaros īstenotajās risinājuma darbnīcās un citās kopienu aktivitātē.
  • Lielvārdē Santagora art/craft pastāstīja par savas kopienas risinājumu darbnīcās izveidotajām kultūras nama sienas apgleznošanas skicēm. Kā arī dalībnieki iepazina koprades telpas CoLabora Lielvārde rezidentus.
  • Krapes muižā devāmies pie Vīna darītava Lauskis, Biedrība «Skaņumāja» un Aveņu parka īpašniekiem, kuri dalījās savā pieredzē Krapes muižas zīmola izstrādē.
  • Baldonē mūsu biedrības biedre Zane Ulmane iepazīstināja ar kūrvietu vēsturisko mantojumu vietām.

Mērķis: Iepazīt projekta rezultātus un satikt aktīvos kopienas dalībniekus, lai uzzinātu kā katrs ciems individuāli veicina sava ciema attīstību un atpazīstamību.

Paldies kopienu līderiem par uzņemšanu, stāstiem, dalīšanos ar pieredzi un iedvesmošanu!

Biedrības "Pierīgas partnerība" darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana” projekta Nr. 23-00-U31523.0-000003

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

© 2022 biedrība "Pierīgas partnerība"

Mājaslapas izstrādi finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.