Piesakies un veido Mārupi kopā

30. Augusts, 2019
/ /

Piesakies un veido Mārupi kopā

30. Augusts, 2019
/ /

Vai vēlies iepazīties un darboties kopā ar kaimiņiem un citiem Tavas apkaimes iedzīvotājiem? Vai iededzies par Mārupes attīstību un Tev ir idejas, ko būtu nepieciešams uzlabot? Piedalies projekta KOPA apkaimes darbnīcā, kas notiks 7. septembrī 11.00-15.00 Mārupes Kultūras namā!

Apkaimes darbnīca ir pirmā aktivitāte garā un vērtīgā projektā, kas pievērsīsies kopumā 32 apkaimēm, veicinot tās iedzīvotāju dalīšanos prasmēs, zināšanās, idejās. Skaisti dekorēts soliņš autobusa pieturā? Jauna mūžizglītības programma? Tūrisma taka? Idejām ir dota iespēja lidot, un ar dažādām metodēm tiks meklēti veidi, kā dažādās idejas apvienot, kā meklēt resursus apkaimes iedzīvotāju starpā, kā līdzdarboties pašiem un kopā veidot savu apkaimi labāku. Apkaimes darbnīca būs arī iespēja iepazīt vienam otru un uzzināt par dažādām iedzīvotāju prasmēm.

Ja arī Tevi aizrauj iespēja pievienoties ar idejām un darbu, nāc uz apkaimes darbnīcu un pavadi lielisku sestdienu! Tiekamies Mārupes Kultūras namā sestdien 11.00 un, ja laikapstākļi mūs lutina, dodamies izbaudīt sauli! Ja plāno ierasties, dod ziņu uz kopa@pierigaspartneriba.lv vai uz mūsu Facebook, lai zinām, cik daudz našķu gatavot!

Pasākumu organizē biedrība “Pierīgas partnerība” projektā “KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība”. Vairāk par projektu facebook.com/projektsKOPA.

Citi jaunumi

Biedrība "Pierīgas Partnerība" ©2019.